Četvrtak, 5 Decembar 2019
Bosnian Albanian Arabic English French German Italian Macedonian Slovenian Spanish Turkish

Odbojkašice Slobode poražene od brčanskog Jedinstva

odbojka lopta ilustracija 01adadU prvoj polufinalnoj utakmici plej ofa prvenstva BiH za odbojkašice aktuelne i osmostruke u nizu šampionke ekipa brčanskog Bimal Jedinstva slavila je u Tuzli protiv domaćina razultatom 3:1 po setovima 16:25, 25:16, 25:11i 25:18 i tako gošće prave "brejk" u seriji utakmica do dvije pobjede.

Revanš meč na rasporedu je u petak 10. aprila, a eventualno treća odlučujuća utakmica na programu je sledeći dan isto u Brčkom.

Pobjednika u finalu čeka bolji iz susreta Kula Gradačac - Gacko.

Bila je to lijepa odbojkaška predstava. Tuzlanke sjajno ulaze u meč i odličnom igrom 25:16 osvajaju prvi set za vodstvo od 1:0. U nastavku izabranice stratega Gorana Hadžića pokazuju zube, dolaze do daha, sigurnim prijemom, uspješnim napadom i čvrstinom u bloku lome otpor domaćina, a semafor pokazuje 25:16, 25:11, 25:18 i konačnih 3:1 za "brčanske princeze".